Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUALITY

AKCE - BŘEZEN

 

Pondělí 4. 3. - pátek 8. 3. - HRAVÉ LYŽOVÁNÍ. Přihlášené děti budou jezdit dopoledne na lyžařský kurz do Ski areálu Chotouň. Fotografie z Hravého lyžování najdete také na: https://uloz.to/!MsDtZhHKzehL/hravko2019-zip

 

Pondělí 11. 3. - MÁ OBLÍBENÁ KNIHA. Děti si mají do školky přinést svou oblíbenou knihu a krátce o ní vyprávět.

 

Pondělí 11. 3. - DĚTI ČTOU DĚTEM. Pohádky přijdou dětem po obědě přečíst žáci z pátého ročníku ZŠ.

 

Čtvrtek 14. 3.  - NÁVŠTĚVA KNIHOVNY. Děti se půjdou podívat do místní knihovny a seznámí se s různými druhy dětských knih.

 

Pondělí 18. 3. - O ZVĚDAVÉ PASTELCE. Divadelní představení plné básní a pohádek Jiřího Žáčka. Účinkuje Divadlo Mimra. Začátek v 9,30.

 

Pátek 22. 3. - DEN ZEMĚ. Pokud to počasí dovolí, přivítáme s dětmi jaro péčí o školní zahradu a vysazováním rostlin na bylinkovém i květinovém záhonu.

 

Pondělí 25. 3. - ZVÍŘECÍ OBLUDY. Za dětmi přijde pan Wolejník a seznámí je s netradičními domácími mazlíčky (ještěrky, hadi, pavouci, strašilky). Od 9 hodin II. třída, od 9,30 hodin I. třída.

 

 

Pondělí 1. 4. - EXKURZE NA LETIŠTĚ. S dětmi se vydáme do Prahy na polodenní výlet. Vrátíme se kolem 13 hodiny na pozdní oběd. Svačiny bereme s sebou. Prosíme rodiče, aby dětem do batůžku dali pití, ovoce nebo malou sušenku (nedávejte dětem bonbony ani čokolády). ODJÍŽDÍME BRZY. PROSÍME, PŘIVEĎTE DĚTI DO TŘÍD DO 7,15 HODIN. DĚKUJEME